download

افزونه وردپرس ستاره دار کردن مطالب در گوگل

یکی از راه های جلب توجه کاربر در نتایج جستجو گوگل، نمایش امتیاز ستاره ای برای مطالب است.
این قابلیت توسط دستورات schema اسکیما به نوشته ها اضافه میشود. در وردپرس توسط چندین افزونه میتوان این قابلیت را راه اندازی کرد.

ستاره دار کردن مطالب در جستجوی گوگل با افزونه All In One Schema.org Rich Snippets

این افزونه وردپرس بیش از ۶۰٫۰۰۰ نصب موفق و فعال در مخزن وردپرس به ثبت رسانده است.

پس از دانلود، نصب و فعالسازی این پلاگین وردپرس، زیرمنویی جدید تحت عنوان Configure Rich Snippets در آیتم نمایش منوی پیشخوان وردپرس ایجاد خواهد شد.

تنظیمات این بخش

۱-نوشته های ساده
۲-برگزاری و مراسمات
۳-شخصیت ها
۴-محصولات
۵-دستورالعمل ها (آموزش آشپزی)
۶-نرم افزارها
۷-ویدیوها
۸-کالا
۹-خدمات

افزونه ستاره دار کردن پست وردپرس WP Schema Pro فارسی

افزونه WP Schema Pro درحال حاضر بهترین و بی نقص ترین افزونه ستاره دار کردن پست های وردپرس است که در این زمینه بسیار حرفه ای عمل کرده این افزونه نسخه حرفه ای و پولی است که بصورت اورجینال خریداری شده است.

با فعالسازی این افزونه روی تمام مطالب قدیمی و جدید سایتتون از جمله پست ها ، برگه ها و محصولات فعال میشود اما در تنظیمات می توانید آن را محدود کنید مثلا فقط روی پست های شما فعال شود.

ستاره دار کردن مطالب امری مهم است که در سئو و رتبه گرفتن یک مطلب نقش پر رنگی دارد همچنین با استفاده از این افزونه ربات های گوگل محتوای شما را ساخت یافته تر شناسایی می کنند و می توانید اسکیما را در وبسایت خود فعال کنید و اطلاعات ساختاری را در وردپرس اضافه کنید که روی سئو سایت شما تاثیر فراوانی خواهد داشت.

سئوکارحرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

SEOآموزش سئوبروزرسانی هابک لینکبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوسئوسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ایسئوکار وب سایتوب سایتوبلاگ

بهینه سازی سایتسئوسئوسایتسئوکارحرفه ایسئوکارحرفه ای سیروتاستاره دارکردن مطالبوب سایتوردپرس

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!