چگونه به گوگل بگوییم


پشتیبانی سئو - پشتیبانی از بهینه سازی سایتReviewed by خدمات سئو سیروتا - مهندس مهدی مژدهی on Dec 29Rating:

پشتیبانی سئو – پشتیبانی از بهینه سازی سایت

وظیفه پشتیبانی سئوکار پاسخگویی سریع به پرسش های مشتریان از طریق کانال های ارتباطی مختلف و بررسی هشدارهای خودکار توسط ابزارهای هوشمند جهت بهینه سازی موتور جستجو است.

پشتیبانی سئو

واحد پشتیبانی در سئوکار تشکیل شده از یکسری افراد متخصص و با تجربه در زمینه بهینه سازی موتور جستجو و طراحی وب سایت است. واحد پشتیبانی در سئوکار به دو طریق به پرسش های مشتریان پاسخ می دهد:

  • از طریق تماس تلفنی
  • از طریق ایمیل
  • از طریق تلگرام

جهت اطلاعات بیشتر از شماره تماس و ایمیل واحد پشتیبانی لطفا به صفحه تماس مراجعه فرمایید.

در واحد پیشتیبانی به کلیه درخواست ها از طریق ایمیل حداکثر ظرف ۲ ساعت و از طریق تلفنی در همان لحظه پاسخ داده خواهد شد.

با بهره گیری سئوکار از بعضی از سیستم های آنالیز وب سایت و تولید هشدارهای خودکار توسط این گونه از سیستم ها، بخش پشتیبانی سئوکار کلیه این هشدارها را بدقت بررسی نموده و در صورتی که به مشکلی برخورد شده باشد سعی می نماید ظرف سریعترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را برطرف سازد.

همچنین بزودی قسمتی در سایت سئوکار ایجاد خواهد شد که کاربران می توانند کلیه سوالات خود را مطرح نمایند و جواب هایی که به این گونه سوالات داده می شود می تواند توسط واحد پشتیبانی و یا بقیه کاربران سئوکار باشد و بدلیل اینکه این گونه سوالات در وب سایت سئوکار مطرح می شود دارای این قابلیت است که همگان بتوانند آن را ببیند و یا به آن پاسخ دهند و در نتیجه از آن بهره برند.

 _____________________________________________________

دید شما آینده شماست، کیفیت هرگز از مد نمی‌افتد

بهینه سازی سایتسئوسئوکار حرفه ایطراحی سایت

seoseo servicesseo videowebsite designطراحی وب سایتآموزش سئو و بهینه سازی سایتپشتیبانی سئوطراحی سایت پلانطراحی سایت حرفه ایطراحی سایت رایگانطراحی سایت فروشگاه اینترنتیطراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، سئوطراحی وبطراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیوب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *