+(98) 919 981 3605 info@seowork.ir Iran, Guilan, Rasht

پدر سئو ایران حقیقتی که باید همه بشناسیم

پدر سئو ایران حقیقتی که باید همه بشناسیمReviewed by at on Dec 1Rating: 5.0پدر سئو ایران حقیقتی که باید همه بشناسیمچند وقتی است که در اینترنتی تصاویر و ویدئویی منتشر میشود که فردی خود را پدر سئو ایران مینامد. این جمله که فردی را به عنوان پدر سئو ایران و پدر وب ایران یا برادر سئو ایران و یا پدربزرگ و پدر جد سئو ایران میشناسند جوک سال بین فعالان سئو شناخته شده است..

پدر سئو ایران حقیقتی که باید همه بشناسیم

چند وقتی است که در اینترنتی تصاویر و ویدئویی منتشر میشود که فردی خود را پدر سئو ایران مینامد. این جمله که فردی را به عنوان پدر سئو ایران و پدر وب ایران یا برادر سئو ایران و یا پدربزرگ و پدر جد سئو ایران میشناسند جوک سال بین فعالان سئو شناخته شده است..

پدر سئو ایران حقیقتی که باید همه بشناسیم

 

زمانی که در تیم فعالان سئو این جوک سال مطرح شده به غیر از خنده چیزی بر لبان ما نیاورد. بهتر است که افرادی که تمایل دارند خود را در ایران مطرح نمایند با ذهنیت مردم بازی نکنند و از توانایی های خود در این عرصه ها استفاده نمایند . در ایران بزرگانی هستند که خود را با این عنوان ها خطاب نمی کنند و همیشه در حال تحقیق در عرصه وب ایران هستند کسانی که برای رسیدن به اهداف و بزرگ شدن خود تلاش کرده اند نه اینکه از واژه ها برای بزرگ پنداشتن خود استفاده کنند بزرگان وب ایران افرادی هستند که توانسته اند صنعت سئو ایران را متحول نمایند صنعت سئو کشور را به حد بین المللی برسانند افرادی که برای  معرفی صنایع و تولیدات این کشور با علم سئو وبهینه سازی وب سایت نقش بسزایی داشته اند و توانسته اند زحمات مردم ایران را به دیگر کشورهای خارج از این مرز بوم معرفی نمایند.

برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید و با واژه ها بازی نکنیم.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *