images 2020 06 16T164312.262

وب سایت اینترنتی از نظر نسل ، به چه دسته هایی تقسیم می شوند ؟

سایت های اینترنتی تا کنون در ۳ نسل ، طبقه بندی شده اند. اولین نسل از وب سایت های اینترنتی ، سایت های وب یا وب ۱ هستند.

این وب سایت ها معمولا یکطرفه هتند و صرفا اطلاعات سایت توسط تعداد محدودی مدیر ، تامین شده و توسط بازدیدکنندگام مشاهده می شوند.

پس از این نسل از وب سایت های اینترنتی ، وب ۲ ، بروز و ظهور کرد.

وب ۲ یا وب مشارکتی ، در واقع نسلی از وب محسوب می شود که اطلاع رسانی را از یک روند یکطرفه به یک حرکت مشارکتی تبدیل نمود. این بدان معناست که محتوای سایت توسط کلیه کاربران و بازدیدکنندگان تامین شده و خود کاربران سایت نیز سهم موثری در تولید و ساماندهی محتوای سایت خواهد داشت.

وب ۲ از نظر فنی نیز با آژاکس یا رفرش لس شدن وب سایت ها شناخته می شود به شکلی که بدون نیاز به بارگذاری صفحات جدید ، صرفا بخشهایی از صفحه که تغیر کرده اند بارگذاری خواهند شد.

این به معنی افزایش بالای سرعت بارگذاری و لود صفحات یک وب سایت اینترنتی می باشد.

وب ۳ یا وب معنایی ، به وب سایت های هوشمندی گفته می شود که محتوا و مخاطبین خود را شناخته و بر اساس هوش مصنوعی و مکانیزم های داده کاوی بکار رفته در نرم افزار ، تصمیم گیری کرده و محتوای خود را متناسب با سلیقه و نیاز مخاطب نمایش می دهد.

وب سایت

seoseo servicesseo videowebsite designطراحی وب سایتآموزش افزایش سئو سایتبه چه دسته هایی تقسیم می شوند ؟بهینه سازی صفحات وبحرفه ایداینامیکسئو سایتسئو سایت بیتوتهسئو سایت چیست؟سئو و بهینه سازی وب سایتطراحی سایت ارزانطراحی سایت با جوملاطراحی سایت رایگانگوگل پلاسوب سایت اینترنتی از نظر نسل

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!