سفارش بهینه سازی سایت


هــاست

هاست به سرور و یا یک کامپیوتری می گویند که بتواند تمامی فایل هایی که در وب سایت ما قرار می گیرد را ذخیره سازی نماید

که این فایل ها می تواند شامل عکس، فایلهای css و یا هر نوع فایل دیگری که در وب سایت ما قرار دارد باشد. بطور کلی زمانی که قصد ایجاد یک وب سایت برای مقاصد مختلف خود دارید که توسط دیگران قابل دیدن باشد، باید اصطلاحا وب سایت شما روی یک سرویس دهنده میزبان قرار گیرد.

لازم به ذکر می باشد که حتی کامپیوتر های شخصی شما هم می تواند به صورت یک سرویس دهنده میزبانی راه اندازی گردد، اما باید به یک نکته توجه داشت که اگر قصد دارید سایت شما بازدید کننده بالایی داشته باشد، اینکار منطقی به نظر نمی رسد، زیرا برای اینکه وب سایت شما در اینترنت در دسترس باشد، لازم می باشد که کامپیوتر شما بطور مداوم روشن بماند و به اینترنت متصل باشد. در غیر اینصورت دیگر کسی قادر به دیدن وب سایت شما نمی باشد. دلیل دیگر آن این می باشد که اگر به نرم افزار هایی که به راه اندازی سرور مربوط می باشد آشنایی نداشته باشید، اینکار بسیار سخت و دشوار می باشد و همچنین نگهداری آن وقت و انرژی زیادی را صرف می کند.
به همین دلایل می باشد که افراد و سازمانهایی که به وب سایت نیاز دارند، به شرکتهای ارائه دهنده میزبانی مراجعه می کنند. معمولا شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی مجهزترین Datacenter ها را دارا می باشند و همچنین به صورت ۲۴ ساعته برق به سرور ها متصل می باشد و اینترنت اینطور شرکت ها قطعی ندارد، اگر چه میزبانی یا همان هاستی که تهیه می کنید هرچند فضای کمی داشته باشد ولی یک تیم متخصص بصورت ۲۴ ساعته تلاش بر این دارند که مشکلی بوجود نیاید.
در اکثر موارد، یک سرور میزبان وب، فضای Hard خود را به فضاهای کوچک تری تقسیم کرده و آن را با هزینه کمتر در اختیار افراد مختلف قرار می دهد. در این حالت از چندین سایت تا چند صد سایت از سرور میزبان به صورت مشترک استفاده می کنند.

 

هاست

طراحی سایت پلانطراحی سایت فروشگاه اینترنتیطراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت مشهدطراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیگوگلگوگل ارثگوگل انگلیسیگوگل پلاسگوگل ترجمهگوگل ترنسلیتگوگل فارسيگوگل فارسیگوگل مپگوگل مترجمهــاستوب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *