نوقا نسخه ۷ اندروید

سرانجام پس از ماه ها نام نسخه بعدی اندروید انتخاب شد.گوگل رسما نام شیرینی Nougat یا همان نوقا را روی Android N گذاشت تا از این پس کاربران نسخه جدید این سیستم عامل را با این نام صدا بزنند.

سرانجام گوگل نام نسخه بعدی اندروید را معرفی کرد. Nougat، یا چیزی که ما ایرانی‌ها به آن نوقا می‌گوییم، نام یکی از شیرینی‌‌های سنتی خاورمیانه و اروپای جنوبی است که از ترکیب شکر یا عسل و سفیده تخم مرغ با انواع مغز خشکبار پخته می‌‎شود و به گز شباهت زیادی دارد. انواع مختلفی از این شیرینی با نام‌های محلی متفاوت در فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، یونان و مالت پخته می‌شود و یکی از شیرینی‌های محلی تبریز نیز نوقا نام دارد که بی‌شباهت به انواع اروپایی آن نیست.

با اعلام رسمی نام نسخه بعدی اندروید، مجسمه Android Nougat نیز در جلوی ساختمان گوگل نصب شده است تا به جمع ربات‌های ۶ نسخه پیشین بپیوندد.

طی ماه‌های گذشته گوگل از کاربران خواسته بود تا نامی برای Android N پیشنهاد دهند که به نظر می‌رسد از میان نام‌هایی مثل Nutella ،Neyyappamو یا حتی Noghl نظر گوگل به Nougat نزدیکتر بود.

نوقا نسخه 7 اندروید

نوقا نسخه ۷ اندروید

نظر شما درمورد انتخاب نام Nougat برای نسخه بعدی اندروید چیست؟ آیا این نام را می‌پسندید یا فکر می‌کنید گوگل می‌توانست نام‌های بهتری برای اندروید N انتخاب کند؟

پیشنهاد ما سیروتا بود

آموزش سئواخبارسئوکار حرفه ای

اندرویدنسخه 7 اندرویدنوقانوقا نسخه 7 اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *