مدعیان تو خالی بهینه سازی سایت و سئو سایت

مدعیان تو خالی

مدعیان تو خالی

این روز ها پیام های زیادی از این سو و آن سو میشنویم که اعاهایی میکنن که حتی در آن باره اطلاعی ندارند. امروز بعد از دریافت چند پیام از سمت به اصطلاح سئو کار ها تصمیم به گذاشتن این پست گرفتم.

این روزها با توجه به ناشناخته بودن علم سئو و بهینه سازی وب سایت هر فردی که مقداری با اینترنت و احتمالا کمی با طراحی وب سایت آشنا است ادعا بر متخصص بودن سئو و سئوکار بودن می نماید. در این ما بین ادعای افزایش رتبه و قرار گرفتن در رتبه نخست بصورت تضمینی اعلام میشود و حتی گاهی دیده ام که افرادی با اطمینان کامل به مشتریان خود گفته اند که روزانه n  تعداد بازدیدکننده به سایت شما ارسال میکنیم. همینجا این اطمینان رو به شما دوستای گلم میدم این چنین افرادی صرفا قصد خالی کردن جیبتان را دارند و هیچوقت نمیتوانند کمک لازم و کافی رو توی افزایش کیفیت و رتبه سایتتان داشته باشند عده ای نیز با استفاده از نرم افزار های مختلف اقدام به افزایش بازدید رو مینمایند در اینجا نیز فقط یک موضوع رو به شما بگم افزایش کیفیت سئو سایتتان باعث افزایش رتبه آن و رنک آن در وب سایت های مختلف می شود اما عکس این اتفاق یعنی افزایش بازدید بصورت مجازی و یا حتی بصورتی که فورا صفحه بسته شود در سئو سایت بسیار مضر است و حتی امکان دارد با خطرهای همچون حذف دامین سایتتان از صفحات گوگل باشد و تمام قدمت و مطالبی که داخل سایت گذاشته اید به همراه کل هزینه ای که برای سایت نموده اید بسوزد.

نکته پایانی این که سعی کنید قبل از انتخاب سئوکار برای وب سایتتان ابتدا راهکار های او را بپرسید و از او بخواهید که به شما گزارش ماهیانه از روند رو به رشد سایتتان بدهد.

لازم هست در این متن یه نکته نیز به آن مدعیان توخالی سئو بگویم  هرگز سعی نکنید مدیران موتور های جستجو را فریب دهید چون آنها از شما باهوش تر هستند.

 

بهینه سازی سایتسئوسئوکار حرفه ایکلاه سیاه

seoseo servicesseo videowebsite designطراحی وب سایتآموزش افزایش سئو سایتآموزش سئو و بهینه سازی سایتاستاتیکبهینه سازیبهینه سازی صفحات وبحرفه ایداینامیکسئوسئو سایتسئو سایت بیتوتهسئو سایت جوملاسئو سایت جوملاییسئو سایت چیست؟سئو سایت حرفه ایسئو سایت در گوگلسئو سایت شماسئو سایت های خبریسئو سایت وردپرسسئو سایت وردپرسیسئو و بهینه سازی وب سایتطراحی سایتطراحی سایت ارزانطراحی سایت با جوملاطراحی سایت با وردپرسطراحی سایت پلانطراحی سایت حرفه ایطراحی سایت رایگانطراحی سایت فروشگاه اینترنتیطراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت مشهدطراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، سئوطراحی وبطراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیگوگلگوگل ارثگوگل انگلیسیگوگل پلاسگوگل ترجمهگوگل ترنسلیتگوگل فارسيگوگل فارسیگوگل مپگوگل مترجممدعیان ارتباط با امام زمانمدعیان تو خالیمدعیان توخالیمدعیان خداییمدعیان دروغینمدعیان دروغین امامتمدعیان دروغین پیامبریمدعیان دروغین نبوتمدعیان رفاقتمدعیان عشقمدعیان قهرمانی جام جهانی 2014مدعیان نبوتوب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *