طراحی وب سایت

آیا شما به طراحی سایت اینترنتی نیاز دارید؟! آیا داشتن یک سایت اینترنتی برای شما مفید خواهد بود؟! اگر میتوانید فعالیتها و خدمات خود را برای همه و به صورت ۲۴ ساعته معرفی کنید، اگر جدیدترین فعالیتها و پیشرفتهای کاریه خود را هروقت که بخواهید میتوانید به گوش مخاطبان خود برسانید، اگر میتوانید به تمام شهرها سفر کنید و فعالیتهای خود را برای همه توضیح دهید، اگر همه به شما در هر ساعتی دسترسی دارند و میتوانند از خدمات شما استفاده کنند، شما نیازی به راه اندازی یک سایت ندارید.

مهم شغل شما نیست، مدیر یک رستوران، آموزشگاه، یا فروشگاه لباس، شما به برقراری ارتباط با مردم نیاز دارید. افرادی که مشتری شما هستند باید از تازه ترین اخبار، پیشرفتها و فعالیتهای شما اطلاع داشته باشند و افرادی که شما را نمیشناسند باید با شما و فعالیتهای شما آشنا شوند و حتی به یکی از مشتریهای شما تبدیل شوند. همانطور که هزینه زیادی صرف آگهی در روزنامه و سایر تبلیغات محلی میکنید تا از موجودیت شما باخبر شوند، امروزه اگر در محیط اینترنت شما را پیدا نکنند کسی از وجود شما باخبر نخواهد شد. هرگز فراموش نکنید که رقبای شما از این فضا استفاده خواهند کرد.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

حالا اگر راهی باشد که بتوانید با مشتریان خود در ارتباط باشید، فعالیتهای خود را برای آنها توضیح دهید، سرویسهای ۲۴ساعته مختلفی برای مخاطبان خود ارائه دهید و در هزینه های تبلیغاتی خود صرفه جویی چشم گیری داشته باشید، این راه حل را قبول میکنید؟ پیشنهاد ما یک دفتر کار شبانه روزی است.

  با راه اندازی یک سایت اینترنتی ، سایت شما دفتر کار شبانه روزی شما خواهد بود. با راه اندازی یک سایت اینترنتی خواهید توانست:

 • کالا، خدمات و محصولات خود را به مردم و همکاران خود معرفی کنید.
 • یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.
 • همیشه در دسترس مخاطبان باشید، سوالات و نظرات آنها را به صورت آنلاین پاسخ دهید و ارتباط خود را با آنها مستحکم کنید.
 • محصولات و خدمات خود را به صورت چندرسانه ای (فیلم، عکس، صوت و …) معرفی کنید.
 • برند و نشان تجاری خود را تثبیت کنید.
 • هزینه تبلیغات خود را کاهش دهید و خود را پیاپی به مردم یادآوری کنید.
 • ایده های جدید خود را ارائه دهید و بازخورد آنرا بررسی کنید.
 • و ده ها امکان دیگر …
  پلنهای مختلف ارائه شده توسط گروه خدمات طراحی هشت:

 • پلن A : دارای ۵ گیگابایت فضا، سایت داینامیک + طراحی وب سایت اختصاصی + سفارشی سازی، یکسال پشتیبانی، ۸۰۰٫۰۰۰ تومان
 • پلن B : دارای ۱ گیگابایت فضا، سایت داینامیک + طراحی وب سایت اختصاصی + یکسال پشتیبانی، ۵۵۰٫۰۰۰ تومان
 • پلن C : دارای ۵۰۰مگابایت فضا+ طراحی وب سایت داینامیک + یکسال پشتیبانی، ۳۵۰٫۰۰۰ تومان

کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید. 🙂

سفارش

بهینه سازی سایتسئوسئوکار حرفه ایطراحی سایت

seoseo servicesseo videowebsite designطراحی وب سایتآموزش افزایش سئو سایتآموزش سئو و بهینه سازی سایتاستاتیکبهینه سازیبهینه سازی صفحات وبحرفه ایداینامیکسئوسئو سایتسئو سایت بیتوتهسئو سایت جوملاسئو سایت چیست؟سئو سایت وردپرسسئو و بهینه سازی وب سایتصفحاتطراحی در رشتطراحی سایتطراحی سایت ارزانطراحی سایت با جوملاطراحی سایت با وردپرسطراحی سایت پلانطراحی سایت حرفه ایطراحی سایت رایگانطراحی سایت فروشگاه اینترنتیطراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت مشهدطراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، سئوطراحی وبطراحی وب سایتطراحی وب سایت با جوملاطراحی وب سایت چیستطراحی وب سایت حرفه ایطراحی وب سایت در اصفهانطراحی وب سایت در اهوازطراحی وب سایت در تبریزطراحی وب سایت در رشتطراحی وب سایت در شیرازطراحی وب سایت رایگانطراحی وب سایت شخصیفروشگاه اینترنتیگوگلگوگل ارثگوگل انگلیسیگوگل پلاسگوگل ترجمهگوگل ترنسلیتگوگل فارسيگوگل فارسیگوگل مپگوگل مترجموب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *