گوگل اعلام کرده است که، از ژوئیه ۲۰۱۸، سرعت صفحه تبدیل به یک عامل رتبه بندی در جستجوی تلفن همراه خواهد شد. از سال ۲۰۱۰ به عنوان یک سیگنال رتبه بندی برای جستجوی دسکتاپ از سرعت استفاده شده است. این اولین بار است که برای رتبه بندی صفحات در تلفن همراه استفاده می شود.

این «به روز رسانی سرعت» نامیده می شود و تنها صفحات کمترین بارگذاری را هدف قرار می دهد.این بدان معناست دقیقا همان است که حدس می زنیم، همانطور که گوگل می گوید هیچ ابزاری وجود ندارد که تعیین کند آیا صفحه توسط این بروز رسانی الگوریتم تحت تاثیر قرار می گیرد.

گوگل می گوید که به همان اندازه که سرعت تبدیل خواهد شد، می تواند توسط قصد پرس و جو جایگزین شود. یک صفحه آهسته ممکن است همچنان رتبه خوبی داشته باشد، اگر محتوای آن به شدت مربوط به آنچه کاربر برای جستجوی آن است، باشد.

این یک دایره کامل مرگ برای صفحات آهسته در جستجوی تلفن همراه نیست.

نقطه شروع خوب این است که صفحات خود را با استفاده از Google PageSpeed ​​Insights تست کنید که اخیرا به روز شده است تا نتایج را براساس داده های واقعی در دنیای واقعی به ارمغان بیاورد.

آموزش سئو

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/seoworki/public_html/wp-includes/functions.php on line 4344

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/seoworki/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111