سئو و بهینه سازی


سئو و بهینه سازی کامل وب سایت های وردپرسی

کامل ترین و قدرتمند ترین افزونه ی مطرح در زمینه سئوی وردپرس WordPress SEO by Yoast است. با استفاده از امکاناتی که این پلاگین در اختیار شما می گذارد می توانید روند بهبود رتبه ی خود را در موتورهای جست و جو توسعه دهید.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

این پلاگین به امکاناتی از قبیل اضافه کردن تگ برای عنوان مطلب، توضیحات متا ، کلمه ی کلیدی ، صفحات و رده بندی( برچسب ، دسته و ..) به شما می دهد.یکی از قابلیت های مهم این افزونه استفاده از متا تگ های ساده و قوی است.

وقتی فرم سئوی این پلاگین را کامل کردید، نتیجه ی جستو جوی متاها در گوگل نشان داده می شود بنابراین شما می توانید با این قابلیت پیش نمایش مطالب خود را در گوگل ببینید.

این پلاگین امکاناتی از قبیل نظر گوگل برای تایید سایت را نیز دربر دارد، که این امکان به شما کمک می کند تا نقشه ی سایت خود را به صورت XML ایجاد کرده و تنظیمات پیشرفته تری از قبیل حذف یک پست خاص، صفحه، یا طبقه بندی نقشه ی سایت را در اختیار شما می گذارد.

مزیت مهم دیگری که این پلاگین برای شما ایجاد می کند ادغام متاهای پست ها ، مطالب و تصاویر سایت با شبکه های اجتماعی هم چون فیس بوک است.

با فعال سازی این پلاگین می توانید وب سایت خود را محبوب موتورهای جستوجو کنید.

بهینه سازی سایتسئوسئوکار حرفه ایطراحی سایت

seoآموزش سئو و بهینه سازی جوملاآموزش سئو و بهینه سازی سایتاسکریپت سئو و بهینه سازیاموزش سئو و بهینه سازیخدمات سئو و بهینه سازی سایتسئو و بهینه سازیسئو و بهینه سازی چت رومسئو و بهینه سازی سایتسئو و بهینه سازی وبسئو و بهینه سازی وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *