سئو موبایل

غیر فعال سازی Fetch As Google برای برنامه های کاربردی تلفن همراه :

در برنامه ای رسمی گوگل با اعلام این خبر که در کنسول جستجوی خود ویژگی Index نمودن را برای برنامه ها و Application های خود غیر فعال نمود . به تازگی گوگل تصمیم به حذف ویژگی Index نمودن برنامه ها از داخل کنسول خود نموده است .

طبق آخرین اطلاعیه گوگل در گوگل + اعلام نمود بدون هیچ گونه جنجال و سر و صدایی، برخی از ویژگی های App ها را از کنسول خود حذف خواهد نمود .

به طور کلی Fetch As Google For App غیر فعال گردیده است ، بدین صورت از تکرار غیر قانونی که وجود دارد اجتناب می گردد

ویژگی Fetch As Google برای برنامه های کاربردی تلفن همراه در ۲۲ می ۲۰۱۵ پیاده سازی گردید و دو سال پس از آن یعنی در سال ۲۰۱۷ به حذف گردید .

به احتمال زیاد با روندی که گوگل در پیش رو دارد احتمال حذف تمام ابزار های App موبایل از کنسول Google Search حذف خواهد گردید ، و اما ویژگی ای که به وضوح بر روی آن در برنامه های تلفن همراه توجه بیشتری نموده است AMP ، Responsive  ، PWAs می باشد .

و از جمله موارد مهمی که در سئو سایت بسیار حائض اهمیت می باشد در نظر گرفتن موارد فوق می باشد .

گوگل در ماه می ۲۰۱۶ اعلام نمود که FireBase Indexing را همراه با سایر ابزار هایی که به صورت آزمایشی برای برنامه ها در نظر گرفته بود . وی در ادامه چنین مطرح می نماید که برای جلوگیری از تکراری بودن ابزار Google For Apps برای همیشه خاموش خواهد شد .

ایجاد نمودن محتوی فهرست در طی چندین سال گذشته بسیار ساده تر شده است

در صورت طراحی برنامه برای موبایل های هوشمند می توانید از index نمودن برنامه FireBase از صفحات اطلاع رسانی گوگل استفاده نمایید

خدمات سئو

سئو موبایلگوگل پلاسگوگل ترجمهگوگل فارسيگوگل فارسیگوگل مپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *