سئو دقیقا چگونه کار می کند؟

برای کسب و کاری کوچک که به تازگی در زمینه بازاریابی آنلاین شروع گردیده است ، باید مطمئن باشید که با چیزی به نام سئو روبرو می شوید. در پیش زمینه ذهنی شما سئو ممکن است بیشتر یک چاره اندیشی باشد تا اولویت. از این گذشته ، بسیاری از اصطلاحات پیچیده بازاریابی اینترنتی مانند کلمات کلیدی متمرکز ، پیوندهای درونی و بیرونی ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، تنها اسامی اندکی هستند که وجود دارند. برای کمک به شما در درک اهمیت سئو ، در مورد اصول فرآیندی که به عنوان یک صاحب شغل کوچک باید از آن آگاه باشید،صحبت خواهیم نمود.

سئو چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو یا به طور خلاصه ، SEO فرایندی برای تعیین استراتژی هایی جهت بالا بردن جایگاه شما به رده های بالای موتورهای جستجوگر می باشد ، بنابراین بازدید ها و تعداد بازدید کنندگان بیشتری را حاصل می نماید. هیچ مجموعه ثابتی از تکنیک ها برای سئو وجود ندارد ، زیرا همه مشاغل با یکدیگر یکسان نیستند ، اما برخی از بهترین شیوه ها که شما باید آنها را دنبال کنید وجود دارند.

پیاده سازی سئو در واقع می تواند شما را در رقابتی تنگاتنگ با رقبا قرار دهد. براساس به اشتراک گذاری درصد سهم بازار یابی آنلاین (همانند آگوست ۲۰۱۶)، از نظر استفاده از موتورهای جستجو ، گوگل به راحتی با بیش از ۷۱.۱۱ درصد از جستجوهای انجام شده بر بازار سلطه دارد. نمودار پای (دایره ای) همچنین نشان می دهد که نیم دیگر بازار را موتورهای جستجوگری همانند بینگ ، بایدو ، یاهو و غیره تشکیل می دهند.

در کل حدود ۳.۵ میلیارد جستجو در روز انجام می شود که از Google استفاده می کنند ، و ۱.۲ تریلیون جستجو در سال در سراسر جهان انجام می شود. این آمار را به سختی می توان نادیده گرفت و با استفاده از سئو ، شما تجارت خود را در معرض بینندگان بی شماری قرار می دهید ، که می توانند به طور بالقوه تبدیل به مشتری های شما شوند. این یک فرصت بزرگ می باشد که شما به راحتی نمی توانید آن را از دست دهید.

سئو کلاه مشکی در برابر سئو کلاه سفید

سئو کلاه مشکی از تاکتیک های دستکاری شده تشکیل شده است که در تقابل با بهترین عملکردها در بهینه سازی موتورهای جستجو مانند پر کردن کلید واژه ها ، صفحات ورودی ، مناطق پیوند یا لینک دار و موارد دیگر می باشند. تمرکز بیشتر بر روی گول زدن موتورهای جستجو به جای فراهم نمودن ارزش برای انسان ها می باشد. نتایج سریعی ایجاد می کند اما خطر ممنوع شدن از سمت موتورهای جستجو وجود دارد.

از طرف دیگر ، سئوی کلاه سفید از تکنیک هایی استفاده می کند که مطابق با بهترین شیوه ها در بهینه سازی موتور جستجو می باشد و بیشتر روی مخاطبان انسانی تمرکز دارد. به دست آوردن نتایج مثبت از سئوی کلاه سفید زمان بیشتری به طول می انجامد ، اما مزایای آن بعداً در قالب ترافیک ارگانیک ، خالص افزوده و مشتریان حاصل می گردند. احتمال جریمه کمتری نیز توسط موتورهای جستجو وجود دارد.

سئو در صفحه

هنگام استخدام خدمه یک شرکت سئو یا یک مشاور ، اولین چیزی که آنها با آن سر و کار خواهند داشت ، وب سایت شما یا همان چیزی است که ما آن را سئو در صفحه شما می نامیم. برخی از کارهایی که انجام می دهند شامل موارد زیر می باشند:

• تحلیل کلمات کلیدی سایت خود

• انجام تحقیقات درباره کلمات کلیدی تا دریافت اینکه کدام یک به بهترین وجه با شما تناسب دارد.

• اصلاح رمزگذاری سایت خود (ممکن است به یک ایجاد کننده وب احتیاج داشته باشد)

• افزودن کلمات کلیدی به برچسب های متا

• سازگار نمودن سایت خود با موبایل

• بهینه سازی محتوای خود جهت کلمات کلیدی مناسب

هدف سئو در صفحه این می باشد که سایت خود را به گونه ای تنظیم کنید که نیازمندی های موتور جستجو را برآورده سازد و در هنگام تایپ کردن کاربران ، کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار شما ، توسط موتورهای جستجو راحت تر یافت شوند.

سئو خارج از صفحه

مادامی که شرکت / مشاور سئوی اصلاح اجزای مهم سایت شما را به اتمام می رساند ، مرحله بعدی انجام سئوی خارج از صفحه می باشد. اگر می خواهید از رشد مداوم کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید ، این چالش برانگیزترین فرآیند می باشد و به کار مداوم نیاز دارد. برخی از مراحل آن شامل موارد زیر می باشند:

• تحقیق در وبلاگ های مرتبط با مدیریت های قوی

• ارسال مطالب با کیفیت ، آموزنده و جذاب به این وبلاگ ها و در عوض ، دریافت تبادل لینک یا پیوند به وب سایت خود

• ارسال اطلاعات شغلی خود را به مدیران مربوطه

• ایجاد صفحات رسانه های اجتماعی متناسب با زمینه کسب و کار شما

• به روزرسانی مداوم مطالب در صفحات رسانه های اجتماعی با هدف افزایش تعامل بین دنبال کنندگان خود

هدف سئوی خارج از صفحه افزایش قدرت و بازدید آنلاین شما در صنعت می باشد. هرچه شما در صنعت و مشتریان بالقوه خود بصورت آنلاین بیشتر شناخته شده باشید ، احتمال اینکه سایت شما در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مورد نظر ظاهر گردد، بیشتر می باشد.

در مورد اهمیت سئو چیزهای زیادی گفته شده است اما در مورد انتخاب شخص مناسب برای انجام آن خیر. حقیقت این است که دانش کافی در این زمینه به شما این امکان را خواهد داد تا شخص یا شرکتی مناسب را برای انجام سئو تجارت خود واجد شرایط بدانید. اکنون که اصول سئو را می دانید ، ما شما را بر آن می داریم که در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب نمایید. فقط در این صورت قادر خواهید بود فردی مناسب جهت استخدام سئو را برای خود انتخاب کرده و به کسب و کار خود کمک کنید تا بدون اتلاف وقت و هزینه شما رشد نماید.

بهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوسئو

سئوسئو سایت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!