SEO محلی (سئو محلی):

اگر یک کسب و کار محلی دارید مانند یک دفتر دندانپزشکی، رستوران یا شغلی که افراد مرتبا به دفتر شما مراجعه می کنند، مهم است که به مراجعین اجازه دهید کسب و کار شما را به صورت آنلاین هم مشاهده کنند. حتی اگر شما به طور فعال بازدید کنندگان را در دفتر خود مشاهده می کنید و ظاهرا نیازی به ارتباط آنلاین نیست، اما باید بدانید روند بهینه سازی حضور آنلاین در کسب و کار شما برای یک مکان جغرافیایی به نام Local SEO به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.

تاثیر سئوی محلی روی کسب و کار شما :

۱-ارائه اطلاعات کسب و کار شما به مشتریان

سئوی محلی به بازدیدکنندگان کمک می‌کند تا دقیقا بدانند با چه کسب و کاری در تماس هستند. آنها به سادگی می‌توانند در چند دقیقه درباره‌ مواردی چون WiFi رایگان در محل، پیشنهادات و تخفیف‌های ویژه و بسیاری از موارد دیگر اطلاعات به دست آورند. شاید این موارد به نظر شما پیش‌و‌پا افتاده باشد، ولی نشان می‌دهد که برای برخی از مشتریان خیلی مهم است.

۲- کمک به یافتن تا کسب و کار شما

بسیاری از جستجوهای اینترنتی توسط افرادی انجام می‌شود که به دنبال محصولات و خدمات مورد نیاز خود هستند و اگر بهینه‌سازی محلی به درستی انجام شود، در نتیجه در همان لحظه‌ اول می‌توانند کسب و کار شما را در صفحه جستجو پیدا کنند و به احتمال زیاد خیلی زود به شما سر بزنند.

۳- کمک به کسب و کارشما حتی بدون وب سایت

وب‌سایت ابزاری بسیار خوب برای ترویج و تبلیغ یک کسب و کار است، اما اگر سایت هم نداشته باشید، به کمک سئوی محلی مخاطبان می‌توانند جزئیاتی از کسب و کار شما مانند آدرس و شماره تلفن را به دست آورند. این کار کمک می‌کند تا افراد زیادی از حضور شما باخبر شوند و تعدادی از آنها بعد از دیدن اطلاعات با شما تماس بگیرند یا به صورت حضوری مراجعه کنند.

۴- سرنخ‌های باکیفیت و نرخ تبدیل بالا

مردم زمانی اقدام به جستجو می‌کنند که به چیزی نیاز داشته باشند. وقتی کسب و کار ارائه‌دهنده راهکار موردنیاز خود را پیدا کنند، به صورت خودکار تبدیل به مشتری شما می‌شوند. بنابراین اکثر این سرنخ‌هایی که از سئوی محلی می‌آیند واقعی هستند و نرخ تبدیل شما را بالا می‌برد.

۵- اعتمادسازی در بین مخاطبان

هر چه اطلاعات بیشتری از شما در اینترنت وجود داشته باشد، مردم بیشتر به کسب و کارتان اطمینان می‌کنند. به محض اینکه پایه‌های این اعتماد شکل بگیرد، می‌توانید روابط سودمندی با مشتریان خود داشته باشید.

SEOبازاریابی اینترنتیبک لینکبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوتولید محتواخدمات سئوسئوسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ایسئوکار وب سایتکسب و کار آنلاینکلمه کلیدیوب سایتوبلاگ

بهینه سازی وب سایتتولیدمحتواسئوسئوسایتسئوکارسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ای سیروتاسئوی محلیوب سایت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!