images 2020 07 26T115532.617

سئوکار چیست، متخصص سئو (seo specialist) کیست؟ آیا استفاده از هر سئوکاری درست است یا بهتر است که از سئوکار حرفه ای استفاده کنیم؟ اگر برای توسعه کسب وکار خود پا به دنیای دیجیتال و کسب و کارهای آنلاین نهاده اید، بهتر است که تلاش خود را بکنید زیرا استفاده از سایت و کسب و کار آنلاین، به شما امکان استفاده از مشتریان جدید را می دهد. شما باید به گوگل به عنوان یک موتور جستجوی مشتری یاب نگاه کنید. از اینرو باید یک وب سایت بهینه از نظر سئو و دیگر پارامترها برای کاربران خود داشته باشید. زیرا اگر اینطور نباشد، وب سایت شما در میان انبوهی از وب سایت های رقیبانتان دفن شده و حرفی برای گفتن در کسب و کار آنلاین نخواهید داشت. علاوه بر این از ترافیک  مشتریان علاقمند که توان بالقوه برای تبدیل شدن به یک مشتری خوب را دارند، بی بهره خواهید ماند

در بهینه سازی سایت تعداد پارامترهای زیادی دخیل است تا یک وب سایت به رنک خوبی بتواند دست یابد. این پارامترها در طول زمان های مختلف وزن و ارزش متفاوتی در سئو دارند و ممکن است کسانی که تازه به بهینه سازی سئو علاقمند شده اند، از آپدیت و تغییر اهمیت این پارامترها اطلاع نداشته باشند. بدین دلیل استفاده از seo کار حرفه ای در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند. زیرا یک  سئوکار حرفه ای همیشه به دنبال پارامترهای پراهمیت در سئو است تا بتواند در بازه زمانی مشخص به اهداف خود دست یابد. بنابراین این موضوع، اولین پارامتر برای استخدام سئوکار حرفه ای خواهد بود.

در صورتی که سئوکار مسئولیت تولید محتوا را بر عهده دارد، باید از اصول و تکنیک های زیر پیروی کند تا بتوان لقب سئوکار حرفه ای را به او نسبت داد:

تولید محتوای جدید: یک سئوکار حرفه ای هیچ گاه از محتواهای دیگر سایت ها استفاده نمی کند. بلکه خود برای تولید محتواهای جدید اقدام می کند.

استفاده کلید واژه ها: سئوکار حرفه ای باید به نحوه انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با هدف، موضوع سایت و همچنین موضوع محتواها تسلط کامل داشته باشد. کلمات کلیدی که در محتواها استفاده می شوند تاثیر زیادی بر بهینه سازی و سئوی سایت دارند.

استفاده از بک لینک ها: لینک هایی که در سایت استفاده می شوند، باید از وب سایت های معتبر و با بازدیدکننده های بالا باشند که سئوکار حرفه ای به نحوه شناسایی و پیدا کردن بک لینک های معتبر و با ارزش مسلط است.

انتخاب عناوین و تیترهای اغواکننده : سئوکار حرفه ای در گزینش عناوینِ محتواهای سایت دقت زیادی دارد و آنها را با وسواس زیادی انتخاب می کند. همچنین تگ ها و متا تگ ها نیز تاثیر زیادی در سئو دارند که از نظر سئوکار ماهر و باتجربه دور نمی ماند.

images 2020 07 26T115824.604

سئوکار حرفه ایSEOآموزش سئوبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوتولید محتواسئوسئوکار حرفه ایسئوکار وب سایتوب سایتوبلاگ

سئوکارسئوکار بهبهانسئوکار حرفه ای سیروتاسئوکارحرفه ای

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!