تجارت الکترونیک

سئوکار چیست؟

سئوکار فردیست که با کاراکترها و دستورهای خاصی (که بعضاً “عملگرهای پیشرفته” خوانده می شوند) استفاده میکنند برای افزایش قابلیت جستجوهای متنی منظم در متور های جستجو. اپراتورهای جستجو یا همان سئوکار می توانند برای همه چیز از تولید محتوا گرفته تا ممیزی های فنی سئو مفید باشند.

نکات و ترفندهای مربوط به سئوکار حرفه ای

داشتن وب سایت مانند داشتن همه قطعات پازل است و تنها اولین قدم برای ساختن یک معما است. قدرت واقعی اپراتورهای جستجو از ترکیب آنها است.

۱. اتصالات لینک های داخلی زنجیره ای با هم

تقریباً می توانید ترکیبی از جستجوهای متنی ، اپراتورهای اصلی و اپراتورهای پیشرفته را به هم وصل کنید:

باید تمامی صفحات وب سایت به یکدیگر به شکل کاملا تارعنکبوتی پیوسته باشند که بتوانند خزنده موتور جستجو را به صفحات دیگر راهنمایی کنند.

۲. محتوای سرقت ادبی را شکار نکنید

تلاش می کنید متوجه شوید محتوای شما منحصر به فرد است نه اینکه شخصی در حال سرقت ادبی است.

۳. انتقال HTTP-> HTTPS خود را حسابرسی کنید

جابجایی یک سایت از HTTP به HTTPS می تواند چالش برانگیز باشد. با دیدن چند صفحه از Google فهرست بندی شده ، پیشرفت خود را دو برابر کنید. از اپراتور “site:” در دامنه اصلی خود استفاده کنید و سپس صفحات HTTPS را با “-inurl:” حذف کنید …

سایت: moz.com -inurl: https

این به شما کمک می کند تا هرگونه برنامه نویسی را ردیابی کنید یا صفحاتی را پیدا کنید که احتمالاً توسط Google مجدداً خزیده نشده اند.

اینها فقط چند نمونه از مجموعه های تقریبا نامتناهی از ترکیب ها هستند. به دنبال مثالهای بیشتری می گردید؟ شما شانس دارید! ما یک لیست بزرگ از ۶۷ نمونه ایجاد کرده ایم تا شما را به سمت تسلط اپراتور سایت سوق دهد.

آموزش سئو

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!