سئوکار وردپرس

images 2020 06 13T172509.330

یادگیری و دانستن سئو به تنهایی کافی نیست، بلکه یک سئوکار حرفه ای باید تمامی تکنیک ها و ترفند های سئو را خود به تنهایی اجرا و تجربه کند. تکنیک های سئو بسیار متنوع و زیاد است که هر کدام از آن ها نتایج متفاوتی را به دنبال دارد. در نتیجه یک سئو کار حرفه ای باید تمامی این تکنیک ها را روی سایت های گوناگون پیاده سازی کند و نتایج بدست آمده را بررسی نماید.

نحوه تشخیص سئوکار حرفه ای :

نحوه تشخیص یک سئوکار حرفه ای و خوب برای خیلی از افراد این روزها سئوال شده؛
چه مشتریانی که می خواهند کار خود را به یک سئوکار لایق بسپارند و چه افرادی که می خواهند به یک سئوکار حرفه ای تبدیل شوند
اما نمی دانند چه ویژگی هایی باید پیدا کنند و چه مسیر و الگویی را طی کنند؟

ویژگی های یک سئوکار حرفه ای وردپرس

اگر می خواهید که یک سئوکار ماهر شوید و یا خودتان یک سئوکار استخدام کنید، باید در نظر بگیرید که ویژگی های این فرد چیست؟ این ویژگی های در نحوه تشخیص میزان مهارت و توانمندی یک فرد متخصص سئو به شما کمک زیادی می کنند! مهم ترین ویژگی های یک سئو کار حرفه ای عبارت است از:

 • توانایی بالا در سنجش و بررسی دقیق کلمات کلیدی شما و رقبایتان
 • وعده های پوچ و توخالی مانند یک ماهه رسیدن به هدف را نمی دهد، اما قول می دهد که این کار را حتما در سریع ترین زمان انجام دهد!
 • تسلط بالایی بر روی تمامی ابزارهای سئو دارد.
 • اهل مطالعه است و تمامی اخبار مربوط به الگوریتم های گوگل را دنبال می کند!
 • از تکنیک های کلاه سیاه سئو برای رساندن شما به صفحه اول گوگل استفاده نمی کند چرا که می داند با این کار کسب و کار شما را نابود می کند!
 • دلسوزانه و با انرژی وصف ناپذیری مشکلات سایت شما را بررسی و برطرف می کند
 • در نوشتن محتوا استاد است، اما شاید خودش محتواهای شما را ننویسد!
 • قادر است که با ابزارهایی خاص، رفتار کاربران شما را بررسی کند.
 • تمام فعالیت های سئو و بهینه سازی سایت خود را از بیس برای بهبود مشکلاتتان انجام می دهد
 • قادر است که یک استراتژی سئو با حداقل میزان هزینه و بالاترین بازدهی برای شما طراحی کند
 • با انجام فعالیت های خود در نهایت شما را به هدفتان که می تواند افزایش ترافیک سایت، فروش محصولات و خدمات باشد، می رساند!

تضمین در سئو :

یکی از مواردی که زیاد دیده می شود دادن تضمین در سئو و بهینه سازی سایت می باشد. سئو تضمینی چیزی که بشدت رواج پیدا کرده و با دادن وعده های شیرین و دلچسب جایگاه های نخست موتورهای جستجو و همچنین ترافیک بالای ورودی به سایت و تبدیل شدن این تعداد زیاد ورودی به مشتری، که نمی شود دست رد به آن زد.

با دادن وعده های عجیب از اعتماد صاحبان سایت سوء استفاده می شود. در نظر داشته باشید که سئوکار با توجه به تجربه هایی که بدست آورده می تواند در نتایج تاثیر گذار باشد ولی چون هیچ وقت موتورهای جستجو هیچ چیزی را به درستی اعلام نکرده اند و کار بهینه سازی سایت همانند یک هندوانه در بسته می باشد و با هر تغییر و بروزرسانی در آن ها سایت ها دچار نوسان شده و عملا جایگاه را نمی توان تضمین داد.

سئو و بهینه سازی کردن سایت از جمله فعالیت هایی است که در آن مدعی کار زیاد می باشد و در زمان عمل و پیاده سازی متوجه می شوید که اطلاعات متخصص سئو شما در آن حدی نیست که گفته است. در نظر داشته باشید که هر چقدر که شما بر روی سایت خود و یا سایت مشتری خود سعی و تلاش میکنید هیچ وقت نمره کامل یا جایگاه اول را همیشه نخواید داشت و یا به راحتی بدست نخواهد آمد و در بین رقبا نیز در این بین تلاش خود را در جهت رشد سایت خود و یا آسیب رساند به سایت شما خواهند داشت. اینجاست که وعده دادن سئو تضمینی با مشکل های بسیار زیادی همراه خواهد بود.

images 2020 06 13T171116.284

سئوکارحرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

SEOآموزش سئوبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوخدمات سئوسئوسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ایسئوکار وب سایتمدیر سئووب سایتوبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!