گرفتن لینک های یک طرفه از وب سایت ها و بلاگ های معتبر و مرتبط با سایت خودتان یکی از مطمئن ترین روشها برای بالا بردن رتبه خود در گوگل است که باعث معروف شدن سایت شما و گرفتن موج ترافیک شبکه ای می شود.
موفقیت وب سایت یا بلاگ شما تنها بستگی به میزان خوب بودن آن و صفحاتش و آمدن نام آن در صفحه اول جستجو در گوگل دارد که اگر اینطور باشد شمار بازدیدکنندگان سایت شما افزایش می یابد. بنابراین وب مسترها باید با توجه به محتوای سایت خود کلیدواژه هایی را انتخاب کنند که به آمدن نام آنها در صفحه اول جستجو در گوگل کمک کند.
Link Building یا ساخت لینکی یک طرفه برای صفحات وب مهم خود، بهترین راه برای آمدن در صفحه اول جستجو می باشد.این کار را باید در طول زمان انجام دادا یعنی اگر ۱۰۰۰ لینک در عرض یک یا دو روز برای وب پیج های خود بسازید شانس آمدن در صفحه اول را از دست می دهید مخصوصا اگر سایت شما تازه احداث باشد و از قبل هیچ backlink را دریافت نکرده باشد.

استراتژی ساختن لینک های یک طرفه

اگر قصد دارید رتبه وب سایت خود را با استفاده از لینک سازی های یکطرفه افزایش بدهید باید یک استراتژی برای ساختن لینک های یکطرفه یا بک لینک سازی  انجام دهید.

۱-کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود را پیدا کنید.

۲- براساس کلمات کلیدی، محتوای منحصر به فرد برای سایت خود تولید کنید.

۳-بهینه سازی داخلی سایتتان را انجام دهید.

۴-بعد از دو ماه بررسی کنید که در کلمات کلیدی سایتتان رتبه گرفته اید وی ک جایگاه ثابتی دارید.

۵-اگر جایگاه ثابتی در کلمات کلیدی خودتان بدست آورید و نیاز دارید که جایگاه آن کلمه کلیدی را افزایش بدهید در این مرحله باید لینک های یکطرفه را خریداری یا ایجاد کنید.

۶-در هنگام خریدن بک لینک به تعداد و زمان هم توجه کنید تا سایت شما به اسپم کشیده نشود.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

SEOاسپمبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوتولید محتواثبت سایتخدمات سئوسئوسئوکار چیستسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ایسئوکار وب سایتوب سایتوبلاگ

بهینه سازی وب سایتتولیدمحتواسئوسئوسایتسئوکارسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ای سیروتالینک سازیلینک های یکطرفه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!