سئوسایت و ارتباط آن با هاست

images 14

سئوسایت و ارتباط آن با هاست

در بهینه سازی و سئو وبسایت  ، محتوا سازی و لینک سازی یکی از مهم ترین عوامل به حساب می آیند . اما در این میان موارد مهم دیگری هم هستند که نمی توانیم از نقش پر رنگ آنها بکاهیم ، یکی از این موارد مهم هاست و سرور است.

سرعت یک وبسایت در سئو سایت تاثیر بسزایی دارد و از آنطرف هاست در سرعت وبسایت نیز نقش مهمی دارد ، به طور کلی می توان گفت یک هاست مناسب تاثیر چندانی بر روی وضعیت سئو سایت و یا موقعیت سایت در موتور های جستجوگر ندارد ، اما یک هاست غیر استاندارد و نامناسب می تواند به تنهایی یک سایت را نابود کند.

برای انتخاب یک هاست مناسب جهت بهینه سازی وبسایت باید دو عامل را در نظر گرفت: سرعت هاست و پایداری هاست که به آن آپتایم (UPTIME) هم می گویند. عوامل دیگری همچون : موقعیت سرور،امنیت و پشتیبانی نیز در کیفیت میزبانی موثر هستند اما نکات قابل توجه برای بهینه سازی یک وبسایت آپتایم آن می باشد.

عوامل تاثیر در سرعت بارگذاری سایت بر روی هاست و سرور :

  • منابع سخت افزاری سرور ( سی پی یو ، رم ، پورت ، کیفیت هارد و … )
  • اشتراکی یا اختصاصی بودن منابع هاست و سرور
  • موقعیت فیزیکی سرور در نقطه ای از جهان
  • میزان لود و ترافیک شبکه در ساعات زمانی مختلف
  • محدودیت های نرم افزاری و سخت افزاری هاست و سرور
  • و …

تاثیرات هاست بر سئوی سایت:

سرعت هاست در سرعت سایت ما نقش مهمی دارد و همین سریع بودن روی سئوی سایت تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد. به‌طور‌کلی می‌توان گفت که یک هاست مناسب در صورت رعایت سایر اصول سئو می‌تواند بسیار کارآمد و مفید باشد، اما یک هاست غیراستاندارد می‌تواند به تنهایی یک سایت را نابود کند.

همیشه برای انتخاب یک هاست مناسب باید دو عامل مهم را در نظر گرفت:

۱- سرعت هاست

۲- پایداری هاست که به آن آپتایم (UPTIME) هم می‌گویند.

البته عوامل دیگری مثل موقعیت سرور،  امنیت و پشتیبانی نیز باید مورد توجه قرار بگیرند، اما موارد مهم برای بهینه‌سازی یک وبسایت، سرعت ‌هاست و آپتایم‌ هاست هستند.

سئوسایت و ارتباط آن با هاست

SEOبرنامه نویسیبک لینکبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوتولید محتواسئوسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ایسئوکار وب سایتمتاتگوب سایتوبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!