images 41

مخفی کردن نوار مدیریت در وردپرس با افزونه Admin Bar Button

افزونه‌ای که معرفی می کنیم با نام Admin Bar Button در مخزن وردپرس وجود دارد و تا به امروز توانسته است تا بیش از ۱.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید.

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه مطابق تصویر زیر منویی در قسمت تنظیمات سایت وردپرسی شما با نام Admin Bar Button افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه و سفارشی سازی آن بروید.

admin bar button1.tiktheme 1024x634 1

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در صفحه تنظیمات افزونه چهار تب پیش روی شماست که در هر یک از این تب‌ها می‌توانید شخصی سازی هایی از قبیل عنوان نوارد مدیریتی، حالت اسلایدی دکمه، موقعیت دکمه، حالت نمایش دکمه، فعال یا غیرفعال بودن انیمیشن، میزان سرعت اسلاید و مسیر اسلاید را تعیین کنید. در قسمت wordpress admin bar نیز قادر خواهید بود تا مواردی مانند مخفی سازی خودکار، زمان مخفی سازی خودکار، رنگ دکمه، رنگ متن و … را شخصی سازی کنید. در نسخه‌های قبلی تنظیمات افزونه تنها در دو تب بود که با بروزرسانی ان علاوه بر دسته‌بندی مناسب‌تر تنظیمات سایر امکاناتی همچون تعیین رنگ و مخفی سازی خودکار دکمه نیز به آن افزوده شد.

مخفی کردن نوار مدیریت در وردپرس بدون افزونه

برای انجام آن فقط باید با File Manger یا برنامه مدیریت فایل هاست خود که در همه هاست ها وجود دارد به مسیر wp-contnet/themes بروید و در این بخش میتوانید قالب وردپرس فعال در سایت خود را مشاهده کنید و وارد پوشه قالب وردپرس سایت خودتون بشوید و در لیست فایل های قالب دنبال فایلی به نام functions.php بگردید و کد زیر را در آن قرار دهید. میتوانید کد زیر را به آخر آن اضافه بکنید :

 

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

SEOآموزشآموزش سئوآموزش هابهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوسئوسئوکار وب سایتوب سایتوبلاگ

آموزشبهینه سازی محتواسئوسئوسایتسئوکارسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ای سیروتامخفی سازی نوارمدیریت در وردپرس

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!