ربات اینستاگرام

افزایش فالوور با ربات اینستاگرام

واقعی و تضمینی به روش تبلیغات هدفمند و اتوماتیک از طریق ربات سیروتا

چرا افزایش فالوور اینستاگرام با سیروتا؟

پشتیبانی ۷*۲۴

چنانچه نیاز به پشتیبانی داشتید .تیم فنی ربات افزایش فالوور اینستاگرام سیروتا صمیمانه به سوالهای شما پاسخ خواهند داد.

بدون نیاز به اینترنت

ربات اینستاگرام سیروتا نیازی به اینترنت ندارد مرورگر خود را ببندید و به کارهای روزمره خود بپردازید

  همه چیز اتوماتیک

تمام کارهای لازم برای جذب فالوور اینستاگرام , را می توانید به صورت اتوماتیک با زدن دکمه استارت انجام دهید. مانند فالو کردن , ارسال پست اتوماتیک , ارسال کامنت خودکار و آنفالو کردن

  حذف نظرات توهین آمیز

زیادنظرات توهین آمیز بر روی صفحه ی تان دریافت می کنید، اگر از پاک کردن دستی خسته شده اید؟ فالوجت به صورت خودکار نظرات نامرتبط و توهین آمیز را حذف می کند . در صورت درخواست شما نیز , کاربران را بلاک می کند.

ربات اینستاگرام

خدمات ربات سیروتا

دریافت فالوور نامحدود

تظیمات دلخواه

گزارش آمار پیشرفته

واقعیت ربات سیروتا

ربات سیروتا داخل پیج اینستاگرام شما شروع به فعالیت میکند و بجای شما افراد دیگر را لایک، فالو کرده و بعد از ۴۸ ساعت آنفالو میکند، کامنت میگذارد و دایرکت پیام میدهد که در مقابل این فعالیت تعداد فالوور ها و لایک های واقعی و دائمی شما زیاد خواهد شد.

این ربات برای پیج های فروشگاهی، شرکتی و ارائه دهنده خدمات پیشنهاد میشود.

شما می توانید یک یا چند اکانت ، تگ یا منطقه جغرافیایی را به عنوان فیلتر جستجو انتخاب کنید بدین ترتیب بات فقط در این فیلترهای جستجو به تبلیغات می پردازد . به طور مثال اگر شما تگ ‘ورزش’ را انتخاب کنید بات فقط افرادی که در این تگ فعالیت داشته اند را فالو یا لایک میکند.

در صورتی که تصاویر اکانت شما تازه باشد بات جهت امنیت بیشتر اکانت به شما اجازه فعالیت با سرعت زیاد را نمی دهد . در صورتی که اکانت شما به اندازه کافی تصویر معتبر و مورد پسند دارد به شما پیشنهاد می کنیم که چند هفته اول فعالیت را با سرعت های کمتر سپری کنید و پس از چند هفته فعالیت سرعت بات را افزایش دهید.

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

خرید فالوور اینستاگرام, خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام ارزان , خرید فالوور اینستاگرام ایرانی , فالوجت یک ربات تبلیغاتی اینستاگرام و برنامه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و خرید فالوور واقعی اینستاگرام است که مخاطبین واقعی زیادی را به سمت پیج شما هدایت کرده و از این طریق فالوور شما را به شکل واقعی افزایش می دهد.

هدف اصلی ما همواره ایجاد یک اتوماسیون کاربر پسند بوده است که می تواند رفتارهای طبیعی یک فرد را در اینستاگرام تقلید کند.سیستم ما ۲۴ ساعت شبانه صفحه شما را در اینستاگرام به مردم معرفی میکند و تا مدت زمانی که اکانت شما در پنل تایم داشته باشید فعال است.

با تبلیغات واقعی در اینستاگرام و ترغیب افراد به بازدید از اکانت شما می پردازد به همین دلیل اشخاص مختلف از اکانت شما بازدید کرده و ممکن است فالو یا لایک کرده یا در صورت فروشگاه بودن اقدام به خرید کنند!

جهت ثبت سفارش آنلاین ربات اینستاگرام سیروتا کلیک فرمایید

بازدیدها: ۳۰۱