seo cheap

دلیل دوری از خدمات بهینه سازی ارزان

سئو ارزان  خدماتی است که تبلیغات آن را در بسیاری از شرکت های طراحی سایت می توان مشاهده کرد.

این نوع خدمات که بدترین خدماتی است که در خصوص سئو انجام می شود.

سئو ارزان در ظاهر شاید خیلی خوب و مفید باشد اما باید گفت باعث آسیب رساندن جدی به رتبه سایت در گوگل می شود.

شما هیچ کاری بدون پول نمی توانید انجام بدهید

تکنیک های زیادی در سئو وجود دارد که شما می توانید بدون پول یا با هزینه خیلی کمی آن ها را انجام دهید مانند جستجوی کلمات کلیدی مرتبط، بهینه سازی متاتگ ها، بهینه سازی عکس ها و …

البته اگر با اصول سئو آشنایی کافی داشته باشید.

ولی اگر قصد دارید که به صورت حرفه روی سایت خود  فعالیت کنید، باید متخصص این حوزه را جذب شرکت خود کنید و این متخصص هزینه بر و نیاز به حقوق ماهیانه دارد.

مساله دیگر تبادل لینک است.

سایت هایی که تازه به وجود آمده باشند، همیشه به دنبال تکنیک های سئو ارزان هستند و یکی از بهترین روش ها برای آن ها تبادل لینک با دیگر سایت ها است،

تبادل لینک امروزه مورد جریمه گوگل قرار خواهد گرفت و فایده آن برای مالک سایت، برند سازی سایتشان می باشد.

در دراز مدت اعتبار خود را از دست خواهید داد

هر کسی که کسب وکاری را راه اندازی می کند، به دنبال افزایش اعتبار، فروش و سود است و می داند که باید برای مساله تلاش و هزینه های زیادی از جمله مالی کند.

در رابطه با سایت، همانطور که بیان شد، بعضی از مسائل وجود دارد که شما نمی توانید با ارزان به آن دست پیدا کنید، حتی ممکن است آن ها را هم نیز از دست بدهید.

استفاده از خدمات سئو ارزان باعث افت رضایت کاربران و در نهایت کاهش رتبه سایت در گوگل می شود.

برای مثال بعضی از افراد، به جای اینکه مترجمی را استخدام کنند تا محتوای ارگانیک را در سایت قرار دهد، مطالب دیگر سایت ها را کپی می کنند و چون پولی بابت این مساله پرداخت نمی کنند، نه تنها وجهه خود را بین کاربران خراب کرده و آن ها او را به عنوان یک کپی کننده مخرب می شناسند، بلکه گوگل سایشتان را نیز جریمه خواهد کرد.

اصولا افرادی که از تکنیک های سئو ارزان استفاده می کنند، خیلی علاقه مند به پیگیری پیشرفت سایت خود با استفاده از گوگل وبمستر یا آنالاتیک نمی باشند.

درک نکردن نیازها

هیچ دو کاربری شبیه به هم نیستند و هر کدام نیاز و خواسته های متفاوتی دارند.

در نظر گرفتن این خواسته ها در یک سایت کار خیلی سختی است، اما به هر حال همه آن ها یک خواسته مشترکی دارند که وارد سایت شما شده اند.

هر کسی در سایت خود هدف خاصی را دارد و استفاده از همه تکنیک های سئو برای سایت لازم و ضروری نیست.

بعضی از سایت ها مشتریان محدود و خاصی دارند و نیازی به سئو حرفه ای ندارند و اما بعضی دیگر مانند فروشگاه های اینترنتی معروف، نیاز به سئو حرفه ای و تیم متخصص در این زمینه دارند، پس اول از همه باید هدف خود را از راه اندازی سایت بدانید.

تجربه تلخی را دنبال خواهند کرد

شرکت هایی که خدمات سئو ارزان را ارائه می دهند، از کارمندان بی یا کم تجربه در این زمینه استفاده می کنند و آن ها ممکن است که آسیب های غیر قابل جبرانی به سئو سایت شما بزنند.

دادن فرصت به چنین شرکت هایی می تواند برای شما خیلی گران تمام شود و یک تجربه خیلی تلخی را از کسب وکار برای شما به دنبال خواهد داشت.

این تجربه تلخ می تواند باعث از بین رفتن اعتبار و هزینه های زمانی ومالی شما شود.

بهینه سازی سایت

آموزش بهینه سازی سایتبهینه سازیبهینه سازی ارزانخدمات بهینه سازیدلیل دوری از خدمات بهینه سازی ارزاندوری از بهینه ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *