ثبت سایت در موتورهای جستجو


ثبت سایت در موتورهای جستجو

ثبت سایت در 130 موتورهای جستجو
ثبت سایت در موتورهای جستجو

در صورتی که دامنه خود را به تازگی ثبت نموده اید و یا طراحی وب سایت شما به تازگی به اتمام رسیده بهتر است سایت خود را در موتور جستجوی گوگل ثبت نماید. جهت ثبت وب سایت در موتورهای جستجو به آدرس https://www.seowork.ir/sabt مراجعه نمایید. آدرس خود را در بخش URL وارد نموده و ایمل خود را وارد نمائید

جهت نمایش سایت در گوگل حتما لازم نیست این کار را انجام نمایید، اما این کار سرعت ایندکس شدن شما را در گوگل تسریع می بخشد. در صورتی که شما این کار را انجام دادید و بعد از چند هفته سایت شما در گوگل حتی با نام دامنه کامل وب سایت جستجو نشد حتما با متخصص سئو سایت مشاوره نمایید. زیرا ممکن است مشکلی در وب سایت طراحی شده شما و یا سرور شما وجود باشد که مانع از ایندکس شدن شما در موتور جستجوی گوگل می باشد. در صورتی که هم اکنون سایت شما در موتور جستجوی گوگل سرچ می شود نیازی به ثبت مجدد وب سایت نیست.

ثبت وب سایت  فقط سایت شما را به موتور های جستجو معرفی می نماید و تکرار مکرر این کار تاثیری در رنکینگ شما در موتور های جستجوی نخواهد داشت. در صورتی که سایت شما در گوگل جستجو می باشد، اما قصد دارید جزو نتایج اول گوگل باشید با تیم سئوکار تماس حاصل فرمایید. برای آنکه سایت شما بین نتایج اول گوگل باشد فعالیت های بسیاری می بایست در داخل و خارج سایت شما انجام گردد و اول بودن در گوگل کار ساده ای نیست.

جهت بالا بردن رنک سایت به شما پیشنهاد می نمایم در سایت خود مقاله های خوب و مفید در زمینه شغلی خود ایجاد نمایید که مورد نیاز کاربران و مشتریان زمینه شغلی شما می باشد. ثبت این مقاله ها را در انجمن ها و تالارهای گفتمان به اشتراک گذاری نمایید تا سایر کاربران در اینترنت و همچنین موتور جستجوی گوگل از وجود سایت مفید شما مطلع شوند.

* یک نکته مهم در زمینه ثبت سایت در گوگل آن است که این کار را زمانی انجام دهید که سایت شما موجود می باشد و صفحات سایت به درستی آدرس دهی شده باشند. به این معنی که در صورتی که از صحت عملکرد سایت خود مطمئن شدید آن را در گوگل معرفی نمایید.

* همچنین قرار دادن بک لینک در سایت های دیگر باعث معرفی زودتر سایت شما به موتور جستجوی گوگل خواهد گردید، برای اولین قدم سایت خود را در سایت های آگهی ثبت نمایید.

جهت ثبت سایت در موتورهای جستجو از این لینک نیز می توانید استفاده نمایید.

ثبت سایت در موتورهای جستجو

بازدیدها: ۵۵

آموزش سئواخباربک لینکبهینه سازی سایتثبت سایتسئوسئوکار حرفه ایکلاه سفیدکلاه سیاه

seoseo servicesseo videowebsite designطراحی وب سایتآموزش افزایش سئو سایتآموزش سئو و بهینه سازی سایتاستاتیکبهینه سازی صفحات وبثبت سایت درثبت سایت در 150 موتور جستجوثبت سایت در گوگل و یاهوثبت سایت در موتور جستجوثبت سایت در موتورهای جستجوثبت سایت در موتورهای جستجوگرثبت سایت در وزارت ارشادثبت سایت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیثبت سایت در یاهوثبت سایت درگوگلداینامیکسئو سایتسئو سایت بیتوتهسئو سایت جوملاسئو سایت چیست؟سئو و بهینه سازی وب سایتصفحاتطراحی سایتطراحی سایت با جوملاطراحی سایت با وردپرسطراحی سایت حرفه ایطراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، سئوگوگلگوگل ارثگوگل پلاسگوگل فارسیگوگل مپوب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *