بهینه سازی ،سایت های تازه طراحی شده

Posted on Posted in اخبار
بهینه سازی ،سایت های تازه طراحی شدهReviewed by دیدبان on Jun 13Rating: 5.0بهینه سازی ،سایت های تازه طراحی شده برندتونو بسازید گوگل عاشق برندهاست پس بذارید گوگل بدونه شما تو کارتون جدی هستید، اعتمادسازی کنید و برای وب­سایتتون اقتدار بسازید. یکی از راههای برندسازی پیدا کردن شبکه های اجتماعی و ثبت برندتون در اونهاست. اگه میخواهید بدونید اسم برندتون روی شبکه بهینه سازی ،سایت های تازه طراحی شده برندتونو بسازید گوگل عاشق برندهاست پس بذارید گوگل بدونه شما تو کارتون جدی هستید، اعتمادسازی کنید و برای وب­سایتتون اقتدار بسازید. یکی از راههای برندسازی پیدا کردن شبکه های اجتماعی و ثبت برندتون در اونهاست. اگه میخواهید بدونید اسم برندتون روی شبکه

بهینه سازی ،سایت های تازه طراحی شده

برندتونو بسازید

گوگل عاشق برندهاست پس بذارید گوگل بدونه شما تو کارتون جدی هستید، اعتمادسازی کنید و برای وب­سایتتون اقتدار بسازید.

یکی از راههای برندسازی پیدا کردن شبکه های اجتماعی و ثبت برندتون در اونهاست. اگه میخواهید بدونید اسم برندتون روی شبکه ها ثبت نشده باشه میتونید از سایت  KnowEm استفاده کنید.
فقط کافیه اسم برندی رو که تو فکرتونه تو نوار جستجوی این سایت تایپ کنید و بهتون نشون میده روی چه شبکه های اجتماعی این اسم ثبت نشده و شما میتونید روی اونها با اسم برند خودتون پروفایل بسازید.
این سایت رایگانه، البته اگه بخواهید براتون اکانتهایی رو که پیدا کرده ثبت کنه، این بخشش پولیه.
برندسازی به گوگل ثابت میکنه که شما تو کارتون جدی هستید و عزم موندن دارید. اکانتها رو کامل ثبت کنید تا بتونید روی صفحه تون عکس و لوگو بذارید. اینطوری برندتون بهتر دیده میشه و علاوه بر فهرست نتایج گوگل، در فهرست نتایج سرچ فیلمها و عکسها هم نمایش داده خواهد شد.

نکته تخصصی:

در کنار اینکه URL وب­سایتتونو به این شبکه های اجتماعی اضافه میکنید، اکثر این اکانتها بهتون امکان افزودن لینک به سایر اکانتهای اجتماعی­تون رو هم میدن. مثلا وقتی اکانت یوتیوب میسازید، میتونید ازش به بلاگر، فیسبوک و غیره هم لینک بدید.
برندسازی باید اولین اقدامی باشه که برای بازاریابی سئو انجام میدید و باید در کنار مورد بعدی که خواهم گفت بکار بره. وقتی روی اکانت شبکه اجتماعیتون از کلیدواژه های مناسب استفاده کنید، چون همه این اکانتها به سایت استارتاپ شما اشاره دارند، گوگل کاملا متوجه موضوع سایتتون میشه و اونو برای سرچ های مرتبط نمایش میده.

تحقیق کلیدواژه

خیلی از سایتها رو دیده شده که برای جذب ترافیک یه خروار کلیدواژه داشتند، اما کلیدواژه هایی که استفاده کرده بودند هیچ ربطی به کسب و کارشون نداشت و در نتیجه ترافیکی که جذب میکنند، کسایی نیستند که به کسب و کار اونها نیاز داشته باشند. خیلی از استارتاپ ها هم فکر میکنند همین که محتوا بذارن روی وبلاگشون دیگه میتونن از گوگل ترافیک بگیرن.

بخشی از این تفکر بر میگرده به پادشاه بودن محتوا و اینکه گوگل عاشق محتوای تازه است. اما اشکال اینجاست که این محتوای تازه باید در جهت کسب و کار شما باشه. اینجاست که تحقیق کلیدواژه لازم میشه؛ یعنی باید بدونید برای چه کلیدواژه هایی میخواهید رتبه بگیرید و این کلیدواژه­ها چقدر ترافیک میتونن برای سایتتون بیارن. تحقیق کلیدواژه یکی از مهمترین قسمتهای سئوست. بدون اینکه بدونید هدفتون چیه، فقط وقتتونو تلف میکنید.
یکی از ابزار مورد علاقه من برای تحقیق کلیدواژه  SEMRushاست که هم نسخه رایگان داره و هم پولی، اما برای شروع کار فکر میکنم نسخه رایگانش بتونه ایده های خوبی بهتون بده.

تو بخش تحقیق کلیدواژه این ابزار، حجم سرچ رو برای کلیدواژه های مختلف میتونید ببینید (در ماه چند نفر فلان کلیدواژه خاص رو سرچ کرده اند) و بهتون پیشنهادهایی هم میده.

فقط باید خودتون چند تا کلیدواژه تو ذهنتون داشته باشید و در موردش تحقیق کنید و بهترین رو انتخاب کنید.
مثلا میتونید عبارت “طراحی سایت” رو سرچ کنید، SEMRush براتون حجم سرچ این کلیدواژه و سایر کلمات کلیدی مرتبط رو براتون نمایش میده.

تحقیق از رقیب با SEMRush

میتونید از رقیبتون هم تحقیق کنید و ببنید رقیبانتون برای چه کلیدواژه هایی رتبه گرفتنه­اند و از کلیدواژه هاشون ایده بگیرید و برای کمپین خودتون استفاده کنید. فقط کافیه دامنه رقیبتونو کپی در بخش تحقیق دامنه یا domain research این ابزار پیست کنید.

با فهرست کلیدواژه ها چه کار کنیم

یه فهرست از کلیدواژه هایی که میخواهید تو پستهای وبلاگتون استفاده کنید و یه فهرست از کلیدواژه های اصلی سایت – که به خوبی نوع شرکت و کارتونو به گوگل نشون میده – پیدا کنید. کلیدواژه هایی که حجم سرچ بالاتری دارند، بعنوان کلیدواژه اصلی و کلیدواژه هایی که طولانی ترند و حجم سرچشون کمتره برای پستهای وبلاگها مناسبند.

سئوی درون-صفحه

دو نوع سئو وجود داره:

سئوی درون-صفحه و سئوی برون-صفحه.

سئوی درون-صفحه

به هر نوع بهینه سازی میگن که در سایت خودتون اعمال میکنید

 سئوی برون-صفحه

به بهینه سازی و لینک سازی هایی میگن که روی سایتهای دیگه انجام میدید و به سایت خودتون وصل میشن.
سئوی درون-صفحه برای رتبه گرفتن برای کلیدواژه ها ضروریه، چون گوگل از اینجاست که به موضوع سایتتون پی میبره. برای رتبه گرفتن برای کلیدواژه های رقابتی این کار به تنهایی کافی نیست، اما بدون اون هم نمیشه رتبه گرفت.
سئوی برون-صفحه شبیه رأی هایی میمونه که سایتهای دیگه به سایت شما میدن.

اما ارزش همه این رأی ها با هم برابر نیست، باید سعی کنید از سایتهای باکیفیت­تر رأی جمع کنید تا بیشتر به چشم گوگل بیایید

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *