سرویس Google Voice


گوگل بعد از مدت ها سرویس Google Voice را به روز رسانی کرد

چند سالی می شد که گوگل توجه چندانی به محصول Voice خود نداشت. Google Voice پلتفرم VoIP محوری است که می تواند یک شماره تلفن را مجازی سازی کند تا بدون نیاز به شماره دوم بتوانید شماره اصلی تان را از بازاریاب ها و سرویس های تبلیغاتی سمج مخفی نموده یا این که از سرویس ویس میل رایگان گوگل استفاده کنید.

سیروتا – در تمام این سال ها به نظر می رسید که تمرکز گوگل بیشتر روی محصولات پرطرفدارترش معطوف شده و شاید به همین دلیل بوده که تا امروز شاهد ارائه هیچ آپدیتی برای Google Voicee نبوده ایم.

اما گوگل بالاخره آپدیتی برای سرویس مذکور منتشر کرده که رابط کاربری آن را به طور کامل دگرگون می کند. گوگل ویس تحت وب، اندروید و iOS به طراحی زیبای متریال مزین شده و حالا سه تب مجزا برای پیام ها، تماس ها و صندوق صوتی در آن دیده می شود. ضمنا در گوگل ویس جدید دیگر مکالمات در هم ریخته و بی نظم را نخواهید دید و همگی در تاپیک های جداگانه و منظمی تفکیک شده اند.

سرویس Google Voice

سرویس Google Voice

مضاف بر این پشتیبانی رسمی از MMS های تصویری و MMS های گروهی و همچنین تبدیل پیام های صوتی از زبان اسپانیایی به انگلیسی (که البته %۱۰۰ کار نمی کند) از دیگر قابلیت های جدید نسخه ۵.۰ گوگل ویس هستند.

گوگل قصد آن کرده تا در آینده نزدیک به روز رسانی های بیشتری را برای این سرویس قدیمی خود منتشر کند. اگر امکانات وُیس در چشم کاربران آمریکایی خوب و مفید ظاهر شوند هیچ بعید نیست که گوگل این سرویس را به کشورهای دیگر دنیا نیز گسترش بدهد.

این آپدیت به تدریج برای کلیه کاربران از سراسر دنیا منتشر می شود، اما اگر نمی خواهید تا اون موقع صبر کنید قادرید فایل APK گوگل وُیس را ازاین لینک دریافت کنید.

سئوکار حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *