این یک چیز طبیعی ست که همه وبمستران و مدیران سایت دوست دارند کعه بیشترین بازدید توسط کاربران از سایتشان صورت گیرد و به همین دلیل همیشه به فکر افزایش بازدید وب سایت خود هستند پس اقدام به انتشار منظم محتوا می کنند و یا در بیشتر شبکه های اجتماعی حضور دارندوحال در اینجا ۵ افزونه برای افزایش بازدید کاربران در وردپرس را نام بردیم.

 افزونه های افزایش بازدید کاربران در وردپرس:

۱.افزونه یواست سئو  Yoast SEO

یکی از بهترین راه های افزایش ترافیک سایت سئو است. اگر بتوانید محتوایی بر اساس سئو تولید کنید جوری که گوگل از محتوای شما راضی باشد مطمئن باشید رتبه خوبی به مقالات سایت شما می دهد و از طرفی ترافیک خوبی روزانه روانه سایت شما می شود. با افزونه Yoast SEO می توانید محتوای خود را طبق سئو تولید کنید. این افزونه دقیقا به شما کمک می کند که محتوای خود را بر اساس سئو تولید کنید. این افزونه بر اساس میزان کلمات کلیدی، تعداد واژه ها، اندازه پاراگراف ها، تعداد لینک های داخلی و خارجی به محتوای شما نمره می دهد.

۲.افزونه Share Buttons by AddThis

توسط این افزونه می توانید دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را در صفحات سایت خود قرار دهید.  البته این دکمه های اشتراگ گذاری به صورت پیش فرض روی قالب ما (صحیفه) وجود داشت. اما اگر پوسته وردپرس شما چنین امکانی را نداشت پیشنهاد می کنم حتما از این افزونه استفاده کنید. اگر می خواهید کاربرانتان محتوای سایت شما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند استفاده از این افزونه الزامی است. مطمئن باشید زمانی که محتوای ارزشمندی را ارائه دهید به اشتراک هم گذاشته می شود. هنگامی هم که محتوای سایت شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود ممکن است افراد بیشتری با سایت شما آشنا شوند.

۳.افزونه Layered PopUps

بدون شک بیش از ۸۰ درصد از افرادی که از سایت شما دیدن می کنند بعد از خواندن محتوای مورد نظرشان سایت شما را برای همیشه ترک می کنند. مطمئن باشید دیگر به سایت شما باز نخواهند گشت. برای همین باید اطلاعات تماس آن ها را داشته باشید تا بتوانید با دادن پیشنهاد های ویژه یا اطلاع رسانی دوباره آن ها را به سایت خود هدایت کنید. با استفاده از این افزونه می توانید هنگامی که بازدیدکنندگان قصد ترک کردن سایت شما را دارند ایمیلشان را دریافت کنید. تا از طریق ارسال ایمیل های هفتگی بتوانید دوباره آن ها را به سایتتان بکشانید. این افزونه با سرویس های ایمیل مارکتینگ نظیر میلرلایت و میل چی سازگار است.

۴.افزونه Inline Related Posts

با استفاده از این افزونه می توانید در مقالات خود پیشنهاد خواندن دیگر مقالات سایت خود را به کاربرانتان دهید. توسط این افزونه می توانید مقالات مرتبط با مقاله ای که منتشرش کردید را به کاربرانتان پیشنهاد دهید. درست است که با این کار ترافیک سایت شما افزایش پیدا نمی کند اما میزان ماندگاری کاربران در سایت شما بالا می رود. هم چنین تعداد صفحاتی که کاربرانتان در روز از آن ها بازدید می کنند بالا می رود. این افزونه برای سئوی سایت شما بسیار مفید است. همین که میزان ماندگاری کاربران در سایتتان بالا برود یک مزیت بسیار خوب برای سایت شماست.

۵.افزونه Instant Articles for WP

توسط این افزونه می توانید مطالب منتشر شده در سایت خود را در فیسبوک خود نیر به اشتراک بگذارید. البته با این افزونه این کار به صورت اتوماتیک انجام می شود. زمانی که هر پستی در سایت شما منتشر شود بلافاصله آن پست در فیسبوک شما نیز منتشر می شود. درست است که فیسبوک فیلتر است و شاید شما فکر کنید دیگر کسی از فیسبوک استفاده نمی کند. ولی باید بدانید هنوز خیلی از افراد از فیسبوک استفاده می کنند. همین مورد باعث می شود مطالب سایت شما به افرادی زیادی در فیسبوک پیشنهاد داده شود. همین الان وب سایت همیار وب روزانه از فیسبوک ۱۰ الی ۲۰ بازدید دارد که بسیار هدفمند هستند.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

SEOTechnologyبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوتولید محتواخدمات سئوسئوسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ایسئوکار وب سایتکلمه کلیدیوب سایتوبلاگ

افزایش بازدید کاربران سایتبهینه سازی وب سایتترافیک سایتتولیدمحتواسئوسئوسایتسئوکارسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ای سیروتا

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!