افزایش اعتبار دامنه یا Domain Authority

افزایش اعتبار دامنه یا Domain Authority


اصول سئو چیست؟

سئو یک علم است و تکنیک های زیادی دارد اما اصول سئو یکسان هستند و یادگیری این اصول میتواند در واقع مقدمه ای بر آموزش سئو باشد. در واقع ساختار موتورهای جستجو از جمله گوگل میتواند از جمله موارد اصول سئو به شما رود در زیر به بررسی ساختار موتور جستجوی گوگل میپردازیم:
Crawler یا خزنده وب ابزاری است که به مرور وب می پردازد و از آن به عنوان عنکبوت وب یا spider نیز یاد می شود و کار آن پیدا کردن متن و صفحات جدید است.
ایندکسر کار پیداکردن فاکتورهای مهم و موثر در الگوریتم گوگل را به عهده دارد.
الگوریتم گوگل که نهایتا نتیجه را برای وب سایت شما مشخص میکند
Search keyword یا کلمه ای که تحت آن وب سایت شما جستجو می شود
بر اساس موارد بالا و نتایجه و رتبه وب سایت تعیین میگردند و کلمات کلیدی رتبه کسب خواهند کرد.

اما چگونه میتوان اصول سئو را آموخت ؟


در نظر داشته باشید سئو یک علم است و نیاز به زمان زیاد و تلاش مستمر دارد و برای رسیدن به این هدف شما می بایست مداوم در حال آموزش ، کسب اطلاعات جدید و فاکتورهای مهم در اصول رتبه بندی وب سایت ها باشید. اما در کنار تمام این موارد اصول سئو و مواردی که میتواند به عنوان پیش فرض هایی در این حوزه باشند یکسان هستند و این تنها فاکتورهای رتبه بندی و ارجعیت گوگل است که آپیدیت می شود پس اگر به دنبال آموزش سئو هستید هم میتوانید در دوره های حضوری ما شرکت کنید و هم میتوانید با مقالات ما همراه باشید.
همچنین در اینترنت و یوتیوب آموزش های زیادی موجود است که میتوانید از آنها بهره ببرید یکی از آنها سرویس گوگل گاراژاست که آموزش های زیادی را به همراه تست و آزمون برای شما در نظر گرفته است.

بهینه سازی وب سایت seoسئوسئوکار حرفه ای

اصول سئو

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!