download 5

ساخت نوار تبلیغاتی بالای سایت در وردپرس با افزونه Top Bar

اگردوست دارید امکان ایجاد نوار تبلیغاتی در وردپرس را داشته باشید می‌توانید از افزونه Top bar استفاده کنید .هر  جور که حساب کنیم تبلیغات عنصر پر اهمیتی در پیشرفت کسب و کار  می باشد. هم در دنیای واقعی برای آشنا کردن اشخاص با خدمات خود به آن نیازمندیم و هم در دنیای مجازی. البته در دنیای مجازی کار به مراتب مشکل تر است ، زیرا کاربران هیچ‌چیزی را نمی‌بینند و شما باید طوری رفتار کنید تا آن‌ها متقاعد شوند از شما خرید کنند.

می‌توان از انواع گوناگونی از تبلیغات برای سایت استفاده کرد. به عنوان مثال: استفاده از تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی‌ها، ایمیل مارکتینگ که خود یکی از پررنگ‌ترین نوع تبلیغات است و… . یکی دیگر از انواع تبلیغات که در سایت‌ها دیده می شود ساخت نوار تبلیغاتی در وردپرس آن هم در بالاترین نقطه از سایت است. حتما شما هم به آن  روبرو شدید، صاحبان سایت‌ها در یک نوار باریک مستطیلی شکل شما را دعوت به استفاده از یک امکان یا خرید یک محصول یا ثبت‌نام در یک سرویس خاص می‌کنند. کاربر با ورود به سایت اولین چیزی که مشاهده می کند همین نوار اعلان می باشد.

ویژگی های افزونه Top Bar

 1. قابلیت نوشتن متن دلخواه در نوار اطلاع رسانی
 2. قابلیت ایجاد دکمه در نوار اطلاع رسانی
 3. قابلیت مخفی سازی دکمه از نوار اطلاع رسانی
 4. قابلیت تغییر رنگ دادن نوار اطلاع رسانی
 5. قابلیت نوشتن متن دلخواه در نوار اطلاع رسانی
 6. قابلیت چسباندن نوار اطلاع رسانی در بالای صفحه
 7. قابلیت تغییر آدرس اینترنتی دکمه
 8. کاربری ساده و راحت این افزونه

ساخت نوار تبلیغاتی در وردپرس

پس از فعالسازی گزینه Top Bar به پیشخوان اضافه می شود حال شما با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات راهنمایی می شوید .این افزونه دارای تنظیمات ساده ای است که در نسخه حرفه ای آن امکانات بیشتری تعبیه شده است .در زیر برخی از واژه ها را از بخش تنظیمات شرح می دهیم

 1. Status: از این قسمت می توانید فعال یا غیر فعال بودن افزونه را کنترل نمایید
 2. Postion: در این بخش نحوه قرار گیری نوار اعلان در وردپرس تعریف می شود
 3. Massage: در این بخش پیامی که قصد دارید به کاربر ارسال گردد قرار می گیرد
 4. Button: در این بخش می توانید دکمه ای را فعال و لینک و نوشته را روی ان قرار دهید
 5. Top Bar Color: در این قسمت می توانید رنگ نوار اعلان را انتخاب نمایید

نتیجه : همانطور که می دانید تبلیغات نقش بسزایی در پیشرفت دارد .حال یکی از روشهای تبلیغات در سایت ها استفاده از نوار تبلیغاتی در بالای سایت است که افزونه Top Bar می تواند در این زمینه کمک بسزایی به شما بنماید.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

وب سایتSEOبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوبهینه سازی وب سایت چیستتولید محتواسئوسئوکار چیستسئوکار حرفه ایسئوکار حرفه ایسئوکار وب سایتوبلاگ

افزونه Top Barسئوسئوسایتسئوکارسئوکار حرفه ای سیروتاساخت نوار تبلیغاتیوب سایت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!