images 2020 01 01T033628.057

افزونه المنتور یکی از صفحه ساز های قدرتمند جهانی است که به تازگی در حال فتح قله های موفقیت در بین کاربران وردپرسی است. افزونه المنتور با امکانات بسیار عالی که دارد می تواند در طراحی سایت به شما کمک کند.

مزیت های المنتور:

از جمله مزیت های استفاده از المنتور می توان به امکان طراحی بخش های مختلف با کم ترین محدودیت و با بیشتر امکانات اشاره کرد.

این افزونه تعداد زیادی ویجت کاربردی (در نسخه رایگان بیش از ۹۰ ابزارک رایگان) در اختیار شما قرار می دهد که محدودیت های طراحی بدون کد نویسی را برای کاربران به حداقل می‌رساند، علاوه بر این تیم های نرم افزاری بسیاری، افزونه هایی برای افزایش قابلیت های المنتور توسعه داده اند که با افزودن و فعال سازی آن ها می توانید متفاوت ترین تجربه در طراحی وب سایت را داشته باشید.

از جمله دیگر مزیت های المنتور، امکان تغییر اندازه بخش ها و ستون های یک صفحه آن هم تنها با کشیدن و رها کردن ماوس است. شما می توانید عرض ستون های صفحه را به دلخواه تنها با کشیدن ماوس خود تغییر داده و حتی تعداد ستون ها را کم یا زیاد کنید.

از جمله قابلیت های کاربردی المنتور، قابلیت ساختن و استفاده مجدد است. می توانید بخش ها یا صفحاتی را به کمک المنتور طراحی کرده و از آن در صفحات دیگر و یا وب سایت های دیگر خود استفاده کنید.

علاوه بر این در المنتور می توانید از قابلیت کپی و پیست استفاده کنید، به این معنی که استایل ایجاد شده و یا بخش طراحی شده را کپی کرده و در همان صفحه و یا صفحات دیگر مجددا استفاده کنید.

این افزونه کاملا با افزونه یواست سئو Yoast SEO سازگار بوده و می توانید رو سئوی مطالب خود نیز با المنتور کار کنید.

یکی از قابلیت های عالی در المنتور که جزو مزایا و معایب المنتور است، امکان بازگشت به نسخه قبلی می باشد، برای مثال فرض کنید با آپدیت به نسخه جدید به مشکلی برخوردید و دیگر نتوانستید با این افزونه کار کنید، به راحتی می توانید به نسخه قبل بازگشته و تا به روزرسانی بعدی صبر کنید.

و اما ویزگی حیرت انگیز المنتور که به نظر من بر تمام مزایا و معایت المنتور پیشی می گیرد، قابلیت پاک شدن تمام کدها با حذف المنتور است. اگر صفحات خود را با این صفحه ساز طراحی کنید و سپس بخواهید این افزونه را پاک کنید، کدهایی که به کمک المنتور ایجاد شده اند، از صفحات شما پاک خواهند شد و دیگر در صفحات شما کدهای بهم ریخته نمایش داده نمی شود.

معایت المنتور

در مقابل مزایا، معایت المنتور قرار دارند.

المنتور به شما اجازه نمی‌دهد استایل لینک های صفحات خود را به دلخواه ویرایش کنید و آن را از پوسته فعال شما به ارث می برد و این می تواند یک عیب برای این افزونه تلقی شود.

در المنتور نمی توانید ویجت یا ابزارک های موجود را به طور مستقیم ویرایش کنید.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

Technologyبروزرسانی هابک لینکبهینه سازی سایتبهینه سازی وب سایت seoبهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوخدمات سئوسئوطراحی سایتوب سایت

افزونه المنتوربهینه سازی وب سایتسئوسئوسایتسئوکار حرفه ای سیروتاطراحی وب سایتلینک سازی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!